• +90 531 939 10 40

Personel Servis Taşımacılık

Günümüzde İŞ YERLERİNİN en büyük sorunları arasında zaman kavramı vardır. Zira zamanında üretim yapmak, zamanında ürünü teslim etmek, zamanında iş yerinde olmak, zamanında görüşmeye yetişmek gibi konular uzatılabilir. Kalabalıklaşan nüfus ve araç sayısı ile birlikte; ağır trafik koşullarında iş yerine ve evlerine zamanında ulaşma gayreti içerisinde olan insanların büyük bölümünde motivasyon eksikliği olduğu bunun ise iş gücü kaybı olarak işverene ve ülke ekonomimize zarar verdiği kaçınılmaz bir gerçektir.

Bu bilinçle hareket eden Birlik Group Taşımacılık; başta Turgutlu personel servis taşımacılık olmak üzere Manisa ve İzmir bölgesinde personel servisi hizmertlerinde öncü firmalarından birisi olarak bu konuda üzerine düşen görevin bilinciyle uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

İşe gitmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ne günün stresi ne de yoğun trafik kargaşası. Birlik Group Taşıma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadığımızdan beri artık pazartesi sendromları da yaşamıyor, Cuma günü yorgunluğu ve bitkinliği de hissetmiyorsunuz. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi güvenli bir yolculuk için en doğru tercih ve seçim Manisa Turgutlu'da tabikii Birlik Group Taşımacılık.

İş veren tarafından Personel servis taşımacılığını tercih etmenin en avantajlı tarafı da, çalışan ve işveren açısından işe geç gelme durumlarının önüne geçmesidir. Sabah mesainin başladığı saatte çalışanları tam vaktinde nakledecek bir servis, iş verimi ve zaman prensipleri açısından günümüzde şart bir duruma gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hizmet verdiğimiz Manisa ve İzmir bölgemizde en güvenilir olmayı ilke edinen firmamız yaptığı hizmeti düzenli, disiplinli dakik ve servis araçları hizmet yönetmeliğine uygun araçlarla yaparak personel taşımacılığı sektöründe aranılan bir marka olmayı birinci hedef seçmiştir.

Firmamızın personel taşımacılığında kullandığı tüm servis araçları; yolcularımızın rahatı için konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Fabrikalar, şantiye, şirket, hotel gibi kurum ve kuruluşların personelinin düzenli olarak taşınmasında hizmet vermekteyiz. Unutmayın ki Birlik Group Taşımacılık sizlere en iyi koşullarda en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışma anlayışı ve profesyonel ekibiyle, teknolojinin son imkanlarını kullanarak çalışmaktadır.

Sürücü kadromuz mesleki eğitimlerden geçmiş, gerekli ehliyet ve sertifikalara sahip, deneyimli ve tecrübeli sürücülerden oluşmaktadır.

Personel Taşımacılık Hizmetinden yararlanmak için İletişim Formumuz ile bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaranızı iletmeniz yeterli Firmamız size dönüş yapacaktır.

İletişim Formu
Turgutlu Personel Servis Taşımacılık
youtube-video.jpg

Birlik Group Taşıma Servis Taşımacılığı, Filo kiralama hizmetlerimiz ile kalite, güven, müşteri memnuniyeti ilkelerine dayanarak .... yıllık deneyim,

Birlik Group Taşıma

  • Acarlar Mah. Murat Dağı Sok. No:73/A TURGUTLU / MANİSA

  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon: +90 531 939 10 40

  • Telefon: +90 531 939 10 04

Sosyal Medya

Üst